روش های ارسال سفارش

در روزهای عادی، سفارشات طبق رویه‌های زیر ارسال می‌شود. در شرایط ویژه مانند جشنواره‌ها یا روزهای شلوغ و پر ازدحام مانند اسفند ماه، برحسب روش و محل دریافت سفارش، زمان ارسال متفاوت است و امکان دارد، طبق رویه‌های زیر صورت نگیرد. آبان مارکت با شرایط ارسال سریع‌، در تمامی روزهای سال لذت خریدی متفاوت را برای شما فراهم خواهد کرد.

کیفیت تحویل سفارشات در سراسر کشور:

ارسال از طریق پست: هزینه ارسال این مرسوله ها بر اساس وزن و حجم محصولات محاسبه شده و در سبد خرید قابل مشاهده می باشد.

  • نکته: ممکن است به هر دلیلی هزینه ارسال پس از ثبت سفارش تغییر کند و تغییرات از طریق تماس تلفنی به اطلاع کاربر رسانده می شود و کاربر نیز حق اعتراض در این باره را نداشته و نهایتا می تواند سفارش خود را کنسل نماید. وجه نیز حداکثر طی یک روز به حساب وی عودت داده می شود.
  • نکته: از زمان ثبت سفارش ممکن است تا سه روز کاری برای پردازش کالا زمان نیاز باشد. زمان مورد نیاز اداره پست یا تیپاکس در اختیار این ادارات می باشد و در حدود اختیارات آبان مارکت نیست. در صورتی که منتظر دریافت سفارش خود از طریق سرویس پست هستید، می‌توانید مرسوله را از طریق سایت شرکت پست یا تیپاکس رهگیری کنید. همچنین لازم به ذکر است از آنجایی که مجموعه آبان مارکت یک مجموعه تولیدی است گاهی ممکن است خط تولید با خرابی مواجه شود و سفارشات با تاخیر ارسال شود. مشتری این مورد را قبل از ثبت سفارش می پذیرد.
  • نکته: لازم به ذکر است یادداشت ها و درخواست های ثبت شده برای هر سفارش توسط مشتری برای مجموعه قابل احترام و پیگیری می باشد. با این حال مشتریان باید بدانند آن دسته از یادداشت هایی که در محدوده توانایی های شرکت باشد انجام می گیرد. گاهی اوقات پیش آمده است که مشتریان عزیز در یادداشت سفارش خود درج می کنند که سفارش ما بعد از ساعات اداری به دست ما برسد و یا درخواست هایی از این قبیل. مجموعه یادداشت های مشتریان را حتی الامکان بر روی بسته های پستی درج می کند ولی اینکه آیا اداره پست یا کارمندان آن به این درخواست ها اهمیت بدهد و آن را رعایت نمایند از محدوده پیگیری مجموعه آبان مارکت خارج بوده و مسئولیتی در قبال آن متوجه شرکت نیست.

سیستم پرداخت در محل به دلیل مشکلات فراوان ناشی از پرداخت های اداره پست و نواقص موجود در قراردادهای این اداره فعلا در مجموعه آبان مارکت فعال نمی باشد.

اگر درباره روش های ارسال و هزینه ها نیاز به اطلاعات بیشتر دارید، برای ارتباط با کارشناسان ما از طریق راههای ارتباطی احساس راحتی کنید.