درباره ما

به نام او که والاست

همه تجربیات و نوآوریهای انسانی قطره های زیبایی در اقیانوس گسترش تواناییهای بشری بوده و هستند اما در این قسمت از بلند تاریخ بشریت شاهد جریان متفاوتی هستیم : موج تکنولوژی دیجیتال و ابزارهای مجازی که هر چه پیش تر میرویم گستره وسیعتری از زندگی ما را در بر گرفته و خواسته یا ناخواسته ما را با خود همراه میکند.
سالها تجربه در عرصه تولید و ارائه محصولات مختلف با روشهای کلاسیک و بازاریابی سنتی در “مجموعه تولیدی ممتاز سپاهان” و “شرکت پویا تجارت آبان” در کنار درک شرایط و نیازهای کنونی جامعه و تکنولوژی ما را به این نتیجه رساند که یگانه راهکار ارائه خدمات در چشم انداز آینده بازار تنها از مسیر فناوری های مدرن گذشته و بر بستر ارتباط اینترنتی شکل خواهد گرفت و بر خلاف تجربیات گذشته هدفمان را نه تولید و نه حتی بازاریابی عمده یا مویرگی که فقط همدلی و نزدیکی با مشتریانمان به عنوان عضوی از یک پیکره اقتصادی قرار داده ایم .
آبان مارکت” ثمره این نگرش با هدف ایجاد همان حس مغازه های قدیمی ، کاسبان مهربان و آشنا و برقراری روابط انسانی در کنار همکاری تجاری حتی در دنیای دیجیتال می باشد و امید داریم تا با هم به عنوان یک خانواده بزرگ اقتصادی امین سرمایه و دلسوز منافع یکدیگر باشیم .
در اینجا به عنوان عهدی همیشگی ، عملکرد “آبان مارکت” را به عنوان حافظ منافع مشتریان بوسیله ارائه محصولات با کیفیت و قیمت منصفانه پیمان میبندیم و امیدواریم اگر در طی این مسیر لغزشی در قول و پیمانمان مشاهده کردید با ما به عنوان یک دوست در میان گذاشته و بر عملکرد ما در ارائه این مسیر نظارت داشته باشید. محصولات ما را تحت نام تجاری آبان مارکت و ورتکس بشناسید.

به امید دیدار همیشگی شما
مجموعه آبان مارکت

 محصولات آبان مارکت را بشناسیم !!!

محصولات مجموعه کارخانجات تولیدی ممتاز سپاهان در سایت آبان مارکت و شبکه بازرگانی “شرکت پویا تجارت آبان”  با آرم  تجاری VORTEX  (حک شده در پشت محصولات) تولید و ارائه میگردد.
محصولات “VORTEX” در تمامی شبکه های بازاریابی دیجیتال توسط مجموعه “آبان مارکت” ارائه گردیده و تحت پشتیبانی سایت آبان مارکت می باشند.
دیگر محصولات ارائه شده در آبان مارکت (محصولاتی که نام VORTEX را بر خود ندارند) توسط مجموعه چاپ دیجیتال ” پارچه نگار هفت رنگ  –  پانه ” تولید و تکمیل میگردد.
نشان تجاری خدمات پخش و دیجیتال مارکتینگ  “آبان مارکت”  دارای گواهی ثبت علامت تجاری در سازمان ثبت اسناد و املاک  کشور به شماره ثبت 446095 می باشد.
نشان تجاری رده محصولات  پادری ، کفپوش ، فرشینه و … “VORTEX ” دارای گواهی ثبت علامت تجاری در سازمان ثبت اسناد و املاک  کشور به شماره ثبت 701141 می باشد. 

گروه تولیدی ما