پشتیبانی(98) 913 4467530

بلاگ > چاپ دیجیتال منسوجات

Post

چاپ دیجیتال منسوجات 

پیشرفتهای جدید (قسمت اول – مقدمه)
برای بسیاری از افراد هنوز چاپ پارچه مترادف با جوهر های متنوع سیلک  با دستگاههای بسیار بزرگ و کوره های طولانی خشک کن است. اما در چند سال اخیر این مفاهیم به سرعت در حال تغییر میباشد . همانگونه که با ظهور کامپیوترها و برنامه های پردازش متن شغل حروف چینی در چاپخانه ها به سرعت به تاریخ پیوست، امروزه جهش تکنولوژی دیجیتال و پیشرفت دائمی صنعت چاپ همراه با رشد دنیای کامپیوتر در هزاره جدید با سرعتی شتابان و باورنکردنی ،سیستم های مکانیکی قدیمی را به سمت موزه ها هدایت میکند .
 خصوصیات عمومی چاپ های مکانیکی و سنتی قدیم شامل سختی در فرآوری اولیه و الزام به تیراژ بالا جهت تولید یک طرح یا چاپ و ارتباط بسیار تنگاتنگ با طراحان چاپ و متخصصان رنگ بود بنابراین هر نوع از چاپ های قدیمی می بایست حتما توسط پرسنل بسیار متخصص چاپ کنترل پایش و نظارت دائمی می شد تا حصول به یک نتیجه قطعی حداقل قابل قبول حاصل گردد اما باحضور چاپ دیجیتال هر روز به تولید ماشینی فقط با فشار دادن یک دگمه نزدیک تر میشویم.
در این بلاگ ضمن بررسی انواع متداول چاپهای دیجیتال سعی میکنیم در حد یک مقاله اطلاعات عمومی مطالبی را در جهت آشنایی محاسن و معایب چاپهای جدید و مقایسه  با چاپهای سنتی اطلاعاتی را در اختیار کاربران قرا دهیم .

چاپ_دیجیتال پارچه نمد
حساب کاربری منو 0 سبد خرید
برو بالا