پشتیبانی(98) 913 4467530

بلاگ > چگونه یک پادری بهتر انتخاب کنیم؟

Post

یکی از ملزومات منازل امروز برای استفاده در داخل و بیرون از خانه پادری هایی است که با تنوع در طرح و رنگ و بافت خود می توانند کاربرد و حس و حال متفاوتی به هر قسمت از منزل که در آن استفاده می شوند به ما بدهند.
 به شما توصیه میکنیم در انتخاب پادری موارد زیر را مد نظر قرار دهید:
 ۱_ اول از همه از خود بپرسید خرید پادری مورد نظر چه انتظاری دارید؟
_ جذب رطوبت و آب (برای سرویس های بهداشتی و حمام)
_ خاک گیر بودن (برای درهای ورودی آپارتمان ها و ادارات)
_دارا بودن خاصیت ارگونومیک برای  راحتی،خستگی کمتر و حس بهتر پا به هنگام تماس با آن (برای زیر سینک و روی پله ها)
_تزیین و زیباتر نمودن فضا 
۲_ بهتر است رنگ محیطی که می خواهید پادری در آن قرار بگیرد با رنگ های به کار رفته در پادری تناسب داشته باشد تا به زیبایی فضای شما بیفزاید.
 ۳_برای جلوگیری از سر خوردن حتماً از ضد لغزش بودن آن بر روی سنگ و یا سرامیک کف مطمئن شوید.که در به روزترین محصولات شرکت پویا این خاصیت با بکارگیری نسل جدید چاپ های آنتی اسلیپ در پشت پادریها به راحتی فراهم گردیده است.
۴_پادری شما میبایست قابلیت تنفس داشته باشد. یعنی در صورتی که رطوبت و آب به زیر آن نفوذ پیدا کرد پس از مدتی سطح پادری و یا لایه های زیرین آن مانع تبخیر این رطوبت نگردند که در این صورت پادری شما هم حالت سرخوردگی پیدا می‌کند و هم پس از مدتی به دلیل تجمع باکتری ها و رطوبت بوی نامطبوعی از آن متصاعد می گردد.

 شرکت پویا تجارت آبان با تنوع بیش از ۲۰۰۰ طرح پادری در ده دسته متفاوت ،با چاپ ضد لغزش انتی اسلیپ و استفاده از محصولات با کیفیت در رنگهای ثابت و بادوام ، یکی از بی نظیرترین مجموعه های تولید و عرضه پادری را برای هموطنان گرامی فراهم آورده.
 این عزیزان میتوانند با مراجعه به سایت آبان مارکت همزمان با دیدن تنوعی بی نظیر از طرح و رنگ ،اطلاع از قیمت و مقایسه با موارد مشابه، با پسندیدن پادری مد نظر خود ،از سایر محصولات این شرکت نیز در زمینه:  فرشینه های مدرن ،تابلو فرش ،رول های تشریفاتی و غیر نیز دیدن می فرمایید.

انتخاب_بهتر پادری
حساب کاربری منو 0 سبد خرید
برو بالا